Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Muzyka w piątki

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy w piątki wolno słuchać muzyki, śpiewać sobie albo np. śpiewać i grać na gitarze, czy będzie to grzech?
Uprzedzając moje następne pytanie - jak jest z muzyką w Wielkim Poście?

Data dodania: 2012-05-31 10:27:42, autor: Owieczka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Moim zdaniem można. To nie jest zabawa.
A co do słuchania muzyki w Wielkim Poście, myślę że jest podobnie. Wielki Post oczywiście powinien nas przybliżyć do Boga, być czasem nawrócenia i jesli ktoś faktycznie ma takie postanowienie, żeby w tym czasie ograniczyć czy zaprzestać słuchania muzyki - w porządku. Ale wymogu takiego nie ma, a osobiście uważam, że ważniejsza jest choćby walka z własnymi grzechami i słabościami.

Data dodania: 2012-05-31 11:36:35, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Aha, rozumiem.

Data dodania: 2012-05-31 16:49:54, autor: Owieczka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica