Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: pytanie skrupulanta

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

czy uczestniczenie we mszy św pod wpływem alkoholu jest grzechem ? jakim ? (oczywiscie nie chodzi o przyjecie Komunii św bo to jest jasne)

Data dodania: 2012-06-20 15:46:30, autor: sky888

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Z dwojga złego lepiej już być na tej Mszy (szczególnie jeśli to niedziela), niż opuścić..

Data dodania: 2012-06-20 16:13:46, autor: Ad maiorem Dei gloriam

ale to nie byla niedziela :/

Data dodania: 2012-06-20 16:17:17, autor: sky888

Domyślam się, że byłeś na Mszy rano, a wieczorem poprzedniego dnia balowałeś? Trudno mi odpowiedzieć, trzeba by czekać na odp księdza. Jednak jeśli kierowała Tobą miłość do Pana Jezusa, to taka miłość wiele grzechów może przesłonić.

Data dodania: 2012-06-20 18:54:26, autor: Ad maiorem Dei gloriam

Pewnie też zależy jak duży był ten wpływ...

Data dodania: 2012-06-20 19:26:23, autor: homine

Tu jest odpowiedź.
http://www.pingwin.waw.pl/forum/forum.php?forum=fidel&id=1959#1959

Data dodania: 2012-06-21 14:32:43, autor: ---