Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Pytanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Bo wiem ze pirackie gry to grzech i jest taka sprawa bo posiadam xboxa przerobionego zeby dzialaly pirackie gry i ja juz nie gram od dawna od kiedy sie dowiedzialem ze to grzech ale moja siostra prztyszla wczoraj z kolezaknkami i kolega i oni chcieli zagrac w jedna gre na tym xboxie i mowi zebym jej pomogl wlcaczyc ja mowie ze nie i rodzice mi mwia ja mowie ze nie ale wkoncu poszedlem i powiedzialem jej jak wlaczyc tego xboxa to czy poipelnilem grzech.Jesli tak to ciezki czylekki ?

Data dodania: 2012-07-12 10:04:06, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A dlaczego miałbyś popełnić?

Data dodania: 2012-07-12 11:27:08, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica