Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Pytania

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

1.Czy popelnilem grzech a jesli tak to jaki jesli mialem prace domowa i pytalem sie goscia jak napisac na angielski jakies zdanie ?
2.Czy popelnilem grzech a jesli tak to jaki jesli moj brat chcial sobie zamowic buty i one tez mi sie podoly i rodzcie mi takie zamowili a on nie chce miec takich jak ja musial kupic sobie inne ?
3.Czy popelnilem grzech a jesli tak to jaki jesli w poprzednim roku szkolnym bylo acta czy cos tam i mam ekspresyjnego nuczyciela od plastyki i kazal mi wziasc papier zeby tam napisac nie dla acta i wgl ale to nie wazne to czy to ze wzialem papier toaletowy z łazienki do celow do ktorych nie jest przeznaczony to znaczy bo nwm oni go tam dali do celow higienicznych a ja podczas lekcji wzialem dosc duzo zeby napisac jakies glupoty ?

Data dodania: 2012-09-05 16:41:47, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Chlopie, Ty sie wykonczysz tymi skrupulami.

Data dodania: 2012-09-05 16:54:10, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A wiec nie :) ??

Data dodania: 2012-09-05 16:57:53, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dokladnie :)

Data dodania: 2012-09-05 17:19:29, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica