Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Proszę o pomoc . (Modlitwa powszechna)

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Bardzo proszę o pomoc , potrzebuję modlitwy powszechnej na Wtorek Św Stanisława Kostki . Koniecznie takiej z Módlmy się... nie mam kompletnie "weny" jak można ją napisać a to bardzo ważne proszę o pomoc i z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów ;)

Data dodania: 2012-09-16 18:16:04, autor: Martyna;)

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Może to będzie pomocne:
http://www.pielgrzymki.org.pl/nowenna09.htm
http://stanislaw-kostka.w.interia.pl/liturgiczne.htm

Data dodania: 2012-09-16 20:33:36, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica