Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: pytanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

nie bardzo wiedziałam gdzie umieścic ten temat. Chciałam się dowiedzieć co ksiądz sądzi lub inni forumowicze o soku NONI koleżanka mi go dała bo stwierdziła że jestem anemiczna i że mi pomoże. Boje się czy to nie jest jakiś lek homeopatyczny, siostra koleżanki go kupiła w zielarskim sklepie jakis taki rozlewany do butelek.Ona tam kupuje także jakieś magnesy które rzekomo mają słuzyc równowadze magnetycznej itp w co ja nie wierzę dlatego sie boje czy ten NONI to nie jest jakaś homeopatia. Przeczytałam tylko tyle że tego soku tak samo jak leków homeopatycznych nie wolno trzymac przy czymś metalowym znalazłam taką stronę www.nonileczy.pl proszę o jakąś porade bo mam problemy ze skrupułami a nie chce się w coś wkopać?

Data dodania: 2012-11-01 20:55:02, autor: tuptus

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Z tego co wiem jest to suplement diety nie mający nic wspólnego z leczenie homeopatycznym. Skład - owoce noni o działaniu leczniczym (sporo informacji jest w necie). Ja osobiście nie widzę problemu.

Data dodania: 2012-11-02 10:29:59, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

dzięki


Data dodania: 2012-11-02 20:00:31, autor: tuptus

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

a ja tego nie znam, ale skoro homine się wykazał poszukiwaniami i wiedzą - trzeba Mu wierzyć :)

Data dodania: 2012-11-02 22:44:29, autor: x. Łukasz Turek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Kiedyś sama trochę to piłam, ale ostatecznie zabrakło mi cierpliwości w systematycznym spożywaniu :P
Tutaj jest jeszcze niezły artykuł na temat działania noni: http://www.nonileczy.pl/skladniki.htm


Data dodania: 2012-11-03 13:12:21, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica