Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: czy muszę to jakoś sprostować?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

bo jest taki problem, że rozmawiałam z takim chłopakiem i on się mnie o coś zapytał, a ja nie chciałam powiedzieć jaka jest prawda(i tak jakby wiedzialam, że to kłamstwo) i obróciłam wszystko w żart...bo się mnie zapytał na żarty czy go szpieguję(bo tyle o nim wiem) a ja, że "dzień i noc", chociaż tak naprawdę czasami celowo bywam tam gdzie on albo coś podobnego(albo to,że jest ministrantem i na stronie interentowej jest podane na którą godzińe służy w kościele i sobie to czsami oglądam). i nie wiem czy muszę to jakoś sprostować. bo się boję, że on już nie będzie chcial ze mną gadać, albo że sobie wstydu narobię;/

Data dodania: 2012-11-20 17:15:49, autor: mickey

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Daj spokój. Nie ma problemu :)

Data dodania: 2012-11-20 17:27:36, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica