Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: spowiadać się z tego?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Wiem, że nie jest to grzech ciężki, bo nie robie tego umyślnie i świadomie, ale mejluję z kolegą i czasem robię literówki w słowie Chrystus albo innym związanym z wiarą. Zdarza mi się popełnić taki grzech podczas szybkiego pisania. Nie jest to grzech ciężki, ale jak Ksiądz myśli - w czasie Spowiedzi Świętej wspomnieć o tym?

Data dodania: 2012-11-27 21:23:39, autor: Jakub

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie jestem księdzem, ale moim zdaniem problemu nie ma, nie robisz tego w celu pomniejszenia czci należnej Chrystusowi.

Data dodania: 2012-11-27 21:57:45, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A co ksiądz mógłby mi na to odpowiedzieć?

Data dodania: 2012-11-28 12:17:25, autor: Jakub

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica