Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Pytanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy popelnilem grzech jesli dzwonlismy do kolesia i sie smialismy bo on gadal i wgl a my cicho siedzielismy i sie smialismy

Data dodania: 2013-01-24 20:57:55, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Za dużo nie zrozumiałam, ale moim zdaniem nie :P

Data dodania: 2013-01-24 21:10:29, autor: homine

Chodzi mi o to ze dzwonimy do typkow i sobie z nich jaj robimy na skype czy to jest grzech ?

Data dodania: 2013-01-24 21:13:30, autor: ---

Do nieznajomych? To zależy też, co mówicie i jak ta druga strona to przyjmuje. Postaw się w sumie na miejscu tych ludzi i sam sobie odpowiedz.

Data dodania: 2013-01-24 21:19:00, autor: homine

Nwm bo on wyzywal cos tam na chacie bo do niego zadzwonilem i teraz gadamy i on gada jakies glupoty i tak gadamy w dwie strony glupoty i sobie z nich jaja robimy bo głupoty gada jak nic.

Data dodania: 2013-01-24 21:20:22, autor: ---

No teraz to powiedziałeś :) Poczekaj, poczekaj: człowieka znasz? Dzwoniłeś kiedyś do niego i Ciebie obraził? I Ty w rewanżu dzwonisz i wyśmiewasz się z niego na skype?

Data dodania: 2013-01-24 21:25:28, autor: homine

Nie.Przed chwila zadzwonilem do niego i on nieprzyjal i nas na czacie wyzywal i pozniej go dodalem i siedzielismy cicho poszedl i pozniej dzwonilismy i gadalismy rozne rzeczy i sobie jaja robilismy rozumiesz ?

Data dodania: 2013-01-24 21:27:25, autor: ---

Tak jakby chyba tak :) Może czasami (wiem, że nie zawsze łatwo) mimo wszystko odpuścić i uspokoić najpierw emocje? Bo w tym przypadku nie różnicie się zbytnio od niego. Rozumiesz, on zachował się po chamsku, ale Wy w tym momencie nie jesteście dużo lepsi.

Data dodania: 2013-01-24 21:35:18, autor: homine

Ale nie smialismy sie z niego raczej przez to ze nas wyzywal tylko tak sobie Ej moze podasz mi GG tam bedziemy sprawniej pisac i wgl i bede mogl sie ciebie pytac jesli bedziesz mial czas oczywiscie ?

Data dodania: 2013-01-24 21:37:23, autor: ---

No tak sobie - to tym bardziej. Tak sobie, to możecie we własnym gronie. Żart żartem, ale raczej niezbyt mądrym.

Data dodania: 2013-01-24 21:39:50, autor: homine

Ale czy jest to grzech ciężki ? :(

Data dodania: 2013-01-24 21:41:46, autor: ---

W tym przypadku moim zdaniem nie. Raczej tutaj wielkiej krzywdy mu nie zrobiliście.

Data dodania: 2013-01-24 21:43:48, autor: homine

Uff dzięki za pomoc .

Data dodania: 2013-01-24 21:45:18, autor: ---

Nie ma za co :) Trzymaj się :)

Data dodania: 2013-01-24 21:46:44, autor: homine