Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: I jest papież

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Argentyńczyk Jorge Mario Bergoglio papieżem Franciszkiem I!

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/argentynczyk_jorge_mario_bergoglio_papiezem_franciszkiem_i_263493-1--1-d.html

Data dodania: 2013-03-13 21:30:09, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Chyba bez tego "I"

Data dodania: 2013-03-13 23:28:12, autor: Ad maiorem Dei gloriam

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

No mi też się wydaje, że bez.

Data dodania: 2013-03-13 23:31:27, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

No to się w artykule pomylono.

Czyli Papież Franciszek

Data dodania: 2013-03-14 14:24:39, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica