Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy słuchanie techno to jest grzech ?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

nie wiem czy to było poruszane ale chciał bym wiedzieć bo słyszałem ze sa roze opinie na ten temat i nie chce odpowiedzi typu tak nie tylko no wiecie o co mi chodzi :D


Data dodania: 2013-04-26 16:04:05, autor: merc5

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

http://www.pingwin.waw.pl/forum/forum.php?forum=fidel&id=11766#11766
http://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/99127

Myślę, że nie tyle chodzi tutaj o kwestię: grzech, nie grzech, ale o to, co dobrego bądź co złego może mi przynieść słuchanie danego utworu, czy danego rodzaju muzyki. Zagrożeń jak wiadomo jest wiele. Wybierasz Ty sam.


Data dodania: 2013-04-29 23:34:46, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica