Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: profanacja eucharystii??

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

--- komentarz wykasowany ---

Data dodania: 2013-09-14 18:20:31, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

..my się znamy :) spytaj egzorcysty Anetko ja nie umiem Ci odpowiedzieć

Data dodania: 2013-09-14 18:27:00, autor: ---

Data dodania: 2013-09-14 22:07:30, autor: ---

no może cos pomogę ..skoro wiesz co za przyczyna i jesteś w trakcie walki z lokatorem to myślę że na razie daj sobie czas a Pana Jezusa duchowo zapraszaj w codziennym odmawianiu Aktu oddania życia Jemu

to nie moje wymysły ale konsultacja z siostrami zakonnymi z Rybna

Ważne jest bardzo bycie na Mszy Świętej jak wytrzymasz do Błogosławieństwa to już sukces:)

Data dodania: 2013-09-15 07:38:38, autor: ---

http://www.youtube.com/watch?v=DsqHqQtFqPE

Data dodania: 2013-09-15 07:41:15, autor: ---

Data dodania: 2013-09-15 08:39:10, autor: ---

. a ja o 16 tej będę w kościele ..i potem różaniec Chwalmy Pana

Data dodania: 2013-09-15 08:43:59, autor: ---

Data dodania: 2013-09-15 14:14:46, autor: ---

a jakie miałaś uczucia ..czy niemoc ..

Data dodania: 2013-09-15 14:17:53, autor: ---

Data dodania: 2013-09-15 14:35:47, autor: ---

ok.. pewne uczucia napadu złego ducha przeżywałem jak bratu pomagałem sprzedać działkę
również byłem przerażony siłą ..do czynu by zamordować Po spowiedzi pełna pokora w duszy i światło komu przeszkadza sąsiedzka zgoda

to zaraz 15 ta ..znikam na modlitwę i do kościoła:)

Aneta masz egzorcystę i naszą modlitwę bądz cierpliwa Ufajmy Panu :)

Data dodania: 2013-09-15 14:50:34, autor: ---

Anetko nie lękaj się tych wizji co demon ci zostawił w pamięci ..ja tu zauważam jego panikę raczej
To co opisujesz odnajduję w swoich dręczeniach .. napady nienawiści , przyjemność z grzesznego czynu a jak człowiek zaczyna walczyć to wlewa w swiadomość wszelakie lęki
Pewnej nocy ..a było to 4 lata temu miałem wizje senne jak jakaś ręka mnie dusi i powietrza mi zabrakło wystarczyło ze pomyślałem o różańcu i demon zdylował aż ramy okienne wyleciały ..rano po przebudzeniu patrzę okna całe ..
To doświadczenie dało mi pewność i sile różańca i zawsze mam różaniec przy łóżku albo jak dobry żołnierz pod poduszką :)

Ważne .. jak oczywiście mamy możliwość duchową,by rozeznać uczucia .. bo co innego naturalna emocjonalność a co innego myśli obce nie dające czasu na zastanowienie się Tym obcym trzeba powiedzieć PRECZ

Data dodania: 2013-09-16 18:50:44, autor: ---

Data dodania: 2013-09-16 22:10:35, autor: ---

Ale już jest drugi...może będzie lepszy :)
Nie poddawaj się!

Data dodania: 2013-09-16 22:39:14, autor: homine

Data dodania: 2013-09-16 22:42:53, autor: ---

O kurcze...
przykro mi z powodu męża, ale to co zrobiłaś, to mądre naprawdę nie było.
Anette, wiem, że to może nie czas: ale nie wyczłapiesz się z tego, jeśli będziesz się zwracać w jego stronę i u niego szukać pomocy. Ty masz za każdym razem go wyganiać ze swojego życia, a nie do niego zapraszać. Za mało Ci atrakcji? Zdecyduj z kim chcesz trzymać. Bo miejsca dla Boga i diabła jednocześnie być nie może. Będzie albo jeden albo drugi.

Data dodania: 2013-09-16 22:50:28, autor: homine

Data dodania: 2013-09-16 23:03:42, autor: ---

Data dodania: 2013-09-16 23:06:00, autor: ---

Data dodania: 2013-09-16 23:10:31, autor: ---

Nie przepraszaj...nie nas przynajmniej
jesteśmy z Tobą, to może nie jest wiele, ale przede wszystkim masz wsparcie modlitewne tylu osób, masz swojego egzorcystę.

Co do Boga: powiedz Mu o tym: o tym swoim bólu, pretensjach, samotności, słabości - wykrzycz Mu to, ale błagam nie proś o pomoc diabła. On Ci nie pomoże...
Jeśli dzisiaj nie potrafisz ufać Bogu, przynajmniej zaufaj tym, którzy Mu ufają...

Data dodania: 2013-09-16 23:20:59, autor: homine

Data dodania: 2013-09-17 03:04:46, autor: ---

..wróci.. zalał się a szatan Ci daje uczucia paniki że popełnił samobójstwo ..znam to Aneta jesteś nasza a my Chrystusa a demonom mówimy Precz Gdy będziesz u egzorcysty to jemu oddaj te komunikanty

Data dodania: 2013-09-17 05:27:00, autor: ---

Tak.. daj Anetko Bogu czas Kiedyś szatan mnie dręczyl iluzjami seksualnymi .. przyłącz sie do nas damy ci wszystko a anioł mi pokazał obraz wtedy jak życie oddaje Jezusowi Moja reakcja , i myśli.. Precz szatanie wolę cierpieć z Jezusem mam umowę .. dręczenie ustało Wielokrotnie Pan Jezus dał mi tyle duchowej radości że omal nie odfrunąłem Zaufaj Panu ...a cierpienie Twoje zamieni się w radość

Data dodania: 2013-09-17 05:41:54, autor: ---