Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: OSTRZEGAM PRZED PLIKOSTRADĄ

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

http://forum.infor.pl/topic/14266-plikostrada-placic-czy-nie/page-47
http://www.pcworld.pl/news/387613/Plikostradapl.Pobieraczekpl..czy.maja.cos.wspolnego.html

TO NACIAGACZE ,NIE ZAKŁADAJCIE U NICH KONTA!
UWAGA TEŻ NA DOBRE PROGRAMY.

Data dodania: 2013-10-07 14:04:37, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

hmmmmm, z dobrych programów czasem korzystałem. A co z nimi nie tak?

Data dodania: 2013-10-07 16:44:10, autor: Robert

no wlasnie przejeła ich ta sama sieć co plikostrade

mnie tez straszą :/
od kwietnia

Data dodania: 2013-10-07 16:56:33, autor: ---

Podpisuję się również. Miałam niestety tę "przyjemność" być wśród ściganych przez nią osób. Nie zapłaciłam. Ale z tego, co wiem są już pod wnikliwą obserwacją.

Data dodania: 2013-10-07 16:47:33, autor: homine

Mnie od lipca. Przysłali trzy maile grożące i na tym jak na razie się skończyło. Na szczęście nie podawałam prawdziwych danych.

Data dodania: 2013-10-07 16:59:36, autor: homine

a ja podałam prawdziwe :(
bo jestem głupia

Data dodania: 2013-10-07 17:23:32, autor: ---

:( przysyłają pogróżki pisemnie?

Data dodania: 2013-10-07 17:30:43, autor: homine

JESZCZE NIE
i oby nie :/

Data dodania: 2013-10-07 17:37:00, autor: ---

To oby nie...myślę, że będą bać się pójść dalej. I tak pewnie znajdą się tacy, którzy ze strachu zapłacą przy pierwszym upomnieniu.

Data dodania: 2013-10-07 17:46:01, autor: homine

Podawalas jakies Dane na dobrych programach? Bo ja nigdy sie nie rejestrowalem tylko sciagalem jakies freeware lub trilale :)

Data dodania: 2013-10-07 18:18:51, autor: Robert

nie,nie zakładałam tam konta ale inni zakładali i maja ten sam problem co ja z plikostrada
a siedziba tej firmy jest w DUBAJU ;]

Data dodania: 2013-10-07 20:29:07, autor: ---

przepraszam że się podłączam pod tą tematykę.
Ja swoją drogą zawsze unikam "Polskich" serwisów do ściągania plików.

Polecam sourceforge oraz cnet. Nie trzeba tam konta.

A jak chcecie ściągać sobie na lewo (najlepiej żeby czasem sprawdzić co się chce kupić albo coś czego dawno w sprzedaży nie ma) to oczywiście thepiratebay.... tyle że tam wiele rzeczy dla dzieci nieodpowiednich jest.

chyba tylko chomik zostaje z polskich i tutaj też nie jest różowo.

Powtórzę jeszcze raz - > sourceforge przede wszystkim - dużo darmowego OPENSOURCEowego oprogramowania, zamienników na płatne i przedewszyskim legalność. No chyba że za coś trzeba płacić to jest napisane że to "shareware".

Cnet... uwaga na instalator - trzeba odchaczać dodatkowe oprogramowanie które chce nam pobrać.

Data dodania: 2013-12-16 00:58:42, autor: ---