Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Głośna muzyka na mieście

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy jeżeli jadąc w piątek przez miasto po 22 z kumplem samochodem koło bloków, puścilismy muzykę na caly regulator z radia to czy jest to grzech ciężki? Jak wjechaliśmy na jakieś osiedle to już kazałem mu ściszyć.

Data dodania: 2013-11-29 20:49:52, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Mądre to nie było, ale raczej ze względu bezpieczeństwa, a nie zakłócania ciszy nocnej. Karetkę na sygnale byście usłyszeli? Pewnie raczej nie...

Data dodania: 2013-11-29 20:54:11, autor: homine

Wiem, nic czym można by się szczycić. Czyli jest grzech ciężki czy nie? :)

Data dodania: 2013-11-29 21:02:23, autor: ---

Wg mnie ciężkim nie jest. Po prostu narażenie na niebezpieczeństwo.

Data dodania: 2013-11-29 21:10:44, autor: homine

Dziękuję :)

Data dodania: 2013-11-29 21:20:34, autor: ---

Proszę :)

Data dodania: 2013-11-29 21:23:57, autor: homine

jak masz baranie takie atpliwości to po co się pytasz na forum?
a nie pomyślałeś że może to jest karalne i po 22 jest cisza nocna?
a poza karalnością to pomyślałeś baranie że może ludzie śpią już bo rano do pracy idą?
Ty się pytasz baranie czty to grzech? Twoje pytania baranie to grzech. Grzech głupoty

Data dodania: 2013-11-30 17:25:27, autor: ---

Słyszałeś Fiflak baranie? Czy już ogłuchłeś baranie?:D Spokojniej może trochę :)

To forum ma bardziej służyć celom pomagania, wzrastania w wierze, a nie celom wyładowania się. Przynajmniej mi się tak wydaje. :) Taka szarża po całym forum się rozeszła :)

Data dodania: 2013-11-30 19:51:28, autor: Para123

Dokładnie a na frustracje polecam neospasminę :)

Data dodania: 2013-11-30 20:11:24, autor: ---

:D

Data dodania: 2013-11-30 20:12:46, autor: Para123

przepraszam

koleś jak sie wozi z kumplem po osiedlach to dobrze wie co źle robi.

mi to się wydaję że tu wchodzą różni jacyś kolesie i szerzą ostatnio modną prowokację zadając prowokująco głupie pytania.

ale mimo wszystko przepraszam. poniosło mnie.

Na nerwy jest dobre świeże powietrze.

Data dodania: 2013-12-01 22:46:36, autor: ---