Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Pytanko

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Mam pytanko w zamian za odpowiedz ofiaruję modlitwę:)
Dostałam kiedys taki zestaw rzeczy do paznokci i w sumie niedawno sie zastanawiałam, ze mam prawo podejrzewac, że nie był opłacony... ( ale jak jest w 100 procentach nie wiem)
No wiec postanowiłam z tego juz wiecej nie korzystac. Ale jedna z tych rzeczy pomyliła mi sie z moja wczesniejsza i nie wiem ktorej moge uzywac a ktorej nie, wiec postanowiłam, ze bede uzywac jednej jakiejkolwiek a druga zostawie i tak tez zrobiłam dzis. Nie zrobiłam nic złego prawda?

Data dodania: 2013-12-19 23:30:50, autor: agn0001

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie wiem...ja bym używała wszystkiego :P

Data dodania: 2013-12-19 23:37:30, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dzięki homine:)
Modlitwa za Ciebie za Twoje dobre serduszko :)

Data dodania: 2013-12-19 23:43:18, autor: agn0001

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dzięki :)

Data dodania: 2013-12-19 23:56:08, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica