Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Cudowny Medalik

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy można czyścić Cudowny Medalik? Parę lat temu dostałam od mamy, ale nie nosiłam... sama nie wiem dlaczego. Teraz chciałabym zaczać nosić, ale trzeba go wyczyścić i nie wiem czy można.

Data dodania: 2013-12-30 21:10:21, autor: PPP

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A dlaczego nie? :) Wyczyść tak, aby się nie zniszczył :)

Data dodania: 2013-12-30 21:14:08, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź :)

Data dodania: 2013-12-30 21:20:08, autor: PPP

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

:)

Data dodania: 2013-12-30 21:26:56, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica