Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: nie radzenie sobie z uczuciami

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

pomocy proszę!!!!czy rozumie ktoś jak to jest nie radzić sobie z uczuciami? z tym co w nas siedzi?!!!! chodzi mi np oto że ktoś tak strasznie z pewnego powodu nas drażni, denerwuje czuje się do niego taki jakiś żal, że nawet odnosi się do niego tak trochę smutno, zdawkowo, opryskliwie.

Data dodania: 2014-04-26 18:04:07, autor: paula

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Rozumiem, bo miałam podobnie. A jakiej pomocy dokładnie oczekujesz?

Data dodania: 2014-04-26 19:15:00, autor: tylko ja

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Podaję maila. Jeśli uznasz, że mogę pomóc, napisz: molka96@wp.pl

Data dodania: 2014-04-26 19:42:33, autor: tylko ja

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Ja rozumiem :)

Data dodania: 2014-04-27 13:09:21, autor: Robert

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Ja też :)

Data dodania: 2014-04-27 15:21:03, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica