Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: stary temat

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

witam, wiem ze już kiedyś zadałam podobne pytanie , ale chciałabym się upewnić... czy jeżeli kiedyś na spowiedzi zataiłam grzech , ale nie miałam pojęcia, ze spowiedź była świętokradzka to teraz kiedy uświadomiłam sobie nieważność tamtej spowiedzi muszę powtórzyć wszystkie spowiedzi od tamtego czasu ?

Data dodania: 2014-05-07 16:42:03, autor: agati.6

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

To teraz po prostu pójdź do konfesjonału i to powiedz :)

Data dodania: 2014-05-07 17:26:48, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

w jaki sposób mam to powiedzieć? tak po prostu:,, Szczęść Boże mam taki i taki problem?"

Data dodania: 2014-05-08 21:04:38, autor: agati.6

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Co do powtórki spowiedzi to nigdy o tym nie słyszałem skąd taki pomysł? Ale trzeba się przyznać ,że zataiło się grzech na poprzednich spowiedziach i wyznać jaki.

Data dodania: 2014-05-08 15:34:21, autor: ---

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

chodziło mi o to ,że jeżeli grzech się świadomie zatai to wszystkie spowiedzi od tamtej są nie ważne (świętokradzkie) i trzeba je powtórzyć....

Data dodania: 2014-05-08 21:02:24, autor: agati.6

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Zacznij spowiedź, wyznaj grzechy i powiedz dokładnie to, co napisałaś na początku.

Data dodania: 2014-05-09 13:45:27, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica