Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Grzech dowcipkowanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Na spowiedzi generalnej powiedziałem księdzu że dowcipkowałem z rzeczy świętych lub religijnych nie pamiętam dokładnie bo uznałem to za grzech.
A teraz uświadomiłem sobie że dowcipkowałem też z ludzi nadmiar pobożnych i czy to jest grzech ciężki i czy należny do materii ciężkiej bo nie wiem czy do niego wracać na następnej spowiedzi.

Data dodania: 2014-08-08 20:27:30, autor: karol0123

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie wracaj.

Data dodania: 2014-08-08 22:12:12, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Ale to nie jest grzech ciężki czy tylko lekki bo to nie jest materia ciężka.


Data dodania: 2014-08-10 13:31:17, autor: karol0123

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica