Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Co można w Środę Popielcową i w czasie Wielkiego Postu

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

1. Czy w czasie Wielkiego Postu można słuchać muzyki w domu? A tańczyć? Nie chodzi mi o dyskotekę, ale o zwykły taniec w domu.
2. Czy można obejrzeć mecz w tv w Wielką Środę, czy nie wypada?

Data dodania: 2015-02-18 17:39:53, autor: skrupulantka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

ad.1. Nie uczestniczymy w zabawach. Do zwykłego tańca w domu bym się nie czepiała :)
ad.2. Wielka Środa czy Środa Popielcowa? :P Jeśli chcesz, to oglądaj. Chodzi o zachowanie pokutnego charakteru tego dnia, ale też nie na pokaz. Ważniejsze, co masz dziś w swoim sercu :)

Data dodania: 2015-02-18 17:47:01, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Naturalnie chodziło mi o Środę Popielcową, napisałam szybciej niż pomyślałam :D
Dziękuję za odpowiedzi :)

Data dodania: 2015-02-18 19:56:18, autor: skrupulantka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

:)

Data dodania: 2015-02-18 20:15:05, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica