Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Ksiązki

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże.
Czy czytanie kryminałów jest grzechem?

Data dodania: 2015-03-03 18:34:37, autor: to nie ja

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

???
Przeciw jakiemu przykazaniu? :)

Data dodania: 2015-03-03 20:34:52, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Tez bym pomyslala, ze to grzech. ;d
A oglądanie horrorów? Juz chyba ponad pol roku nie ogladalam z obawy przed tym xd

Data dodania: 2015-03-03 22:28:40, autor: lala

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Samo ogladanie na pewno nim nie jest. Aczkolwiek jest horror i horror, niektore faktycznie sa mocno glupie albo wrecz takie gdzie zlo jest mocno wyeksponowane i silne. Wtedy zostaje pytanie jak to na nas wplywa, jak moze wplynac.To zalezy co i jak na kogos dziala Ja sama lubie od czasu do czasu wrzucic na tapete horrorek i oprocz samej rozrywki nieraz maja wrecz pozytywne dzialanie - porzadkuja czlowieka :)

Data dodania: 2015-03-03 22:57:54, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Bez przesady :d

Data dodania: 2015-03-04 21:13:35, autor: houston

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica