Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Tabletki antykoncepcyjne w chorobie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Podejrzewam, że mam problemy z hormonami. Do lekarza idę z tym problemem niedługo. Jednak wyczytałam, że hormony można regulować za pomocą tabletek antykoncepcyjnych. Mam wątpliwości czy powinnam je przyjmować. Z jednej strony nie będę ich brać po to, by nie zajść w ciążę tylko po to, by nie krwawić tyle, co teraz, co prowadzić może do anemii. Ale z drugiej strony wiadomo po co te tabletki są i stąd moje wątpliwości czy będzie to zgodne z wiarą i Bogiem.

Proszę o odpowiedź.

Data dodania: 2015-05-26 06:30:53, autor: Magni

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

W celach leczniczych można.

Data dodania: 2015-05-26 11:48:01, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica