Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Taca

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Może to głupie pytanie, ale podczas zbierania na tacę bodajże ominąłem jedną rodzinę. Potem uznałem, że już nie będę tam wracał, bo to na zewnątrz było, tam ludzie lepiej jak podchodzą do zbierającego, bo ciężko to ogarnąć. Poza tym może nie chcieli wrzucać po prostu, a to mogłoby wyjść jak narzucanie się... Było mi zwyczajnie trochę głupio i nie wróciłem już tam, choć wydawało mi się, że ktoś tam za mną szedł chyba potem. Ale jakoś nie dogonił... Sam nie wiem, bo czas w sumie miał na to. W każdym razie... Myślicie, że zgrzeszyłem? Czy powinienem dorzucić jutro na przykład dodatkowe 10 złotych do tacy? Proszę o pomoc.

Data dodania: 2015-08-15 12:38:03, autor: hans2

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Potem jak powiedziałem o tym księdzu, to tylko machnął ręką. Ale może jednak powinienem zwrócić to, co kościół stracił na moim nierzetelnym wykonaniu obowiązku, choć nie było to zaplanowane przecież.

Data dodania: 2015-08-15 12:45:09, autor: hans2

??? więcej nie napiszę ;)

Data dodania: 2015-08-15 12:58:47, autor: homine

Aż takie głupie jest moje przejmowanie się? :P

Data dodania: 2015-08-15 13:16:54, autor: hans2

Trochę :P

Data dodania: 2015-08-15 13:21:34, autor: homine

To chyba dam sobie spokój :P