Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Walka duchowa

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Zostałem naznaczony przez zło na prawej ręce i nie tylko.Na prawej ręce widzę mały trójkąt obok twarz wilka a obok niej postać w koronie myślę że to antychryst czy to jest dręczenie czy gorzej
proszę o poważną odpowiedz

Data dodania: 2017-03-26 21:56:08, autor: Marek100

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Piszesz poważnie?

Data dodania: 2017-03-26 22:42:04, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Jeżeli piszesz poważnie, to jest to sprawa należąca do wyłącznych kompetencji psychiatry i szczerze radzę znaleźć dobrego specjalistę w tej dziedzinie.
Zły duch nie ma z tym nic wspólnego.

Data dodania: 2017-03-26 22:49:12, autor: x. Łukasz Turek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź. Proszę żeby ksiądz jeszcze raz przemyślał moją sprawę i jeżeli to możliwe skonsultował się z księdzem egzorcystą, bo ja nie mam takich możliwości. Proszę księdza żeby przyjął chociaż na chwilę, że to co pisałem jest prawdą. Co w tedy robić?

Data dodania: 2017-03-27 07:13:27, autor: Marek100

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica