Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Fidget spinner

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Mam pytanie odnośnie tej zabawki. Czytałam o rzekomych trzech cyfrach 6 pojawiających się podczas kręcenia tą zabawką. Syn długo mnie prosił o tą zabawkę wypróbowałam i podczas kręcenia nie widziałam żadnych takich symboli. Pozwoliłam mu na kupno tej zabawki dokładnie 2 sztuk bo podobały mu się ze względu na kolory. Dodam że to ta podstawowa wersja bez żadnych symboli ani nic tylko z zaokrąglonymi koncami. Moje pytanie brzmi jak to jest z tą zabawką? Czy jest grzechem? Czy rzeczywiście jest narzędziem szatana? Proszę o konkretne odpowiedzi a nie linki. Prosiłabym też księdza o wypowiedzenie się. Jak każda matka chcę dla swojego dziecka dobrze. Syn przyjął w tym roku pierwszą Komunię i dbam o jego rozwój duchowy. Zgodziłam się choć słyszałam negatywne opinie o tej zabawce lecz wybieram mu bajki zabraniam gier komputerowych monitoruję czytane książki więc pomyślałam że choć na jedną rzecz się zgodzę. Proszę o opinie. Szczęść Boże

Data dodania: 2017-08-02 18:11:45, autor: Niebieska

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Szukanie wszędzie na siłę zaangażowania się złego jest przesadą. to tylko zabawka. Istnieją zagrożenia duchowe, ale bez przesady. To jest tylko zabawka

Data dodania: 2017-08-02 21:07:03, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica