Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Brak ust

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże! Jestem tutaj nowa i mam pytanie, może uda się Wam mi pomóc. Otóż jestem obecnie na wakacjach i postanowiłam kupić mojej przyjaciółce prezent. W pośpiechu wybrałam pluszowego kotka, jednak dopiero po czasie spostrzegłam, że nie ma on ust. Kiedyś słyszałam, że może to być powiązane jakoś z działaniem szatana. Czy wie ktoś może czy to prawda? Sam kotek jest fioletowy, jak na moje oko nie ma nic w nim złego, ale zastanawia mnie brak tych ust, czy nie jest to złe? Podejrzewam, że po prostu nie ma on ich od tak, że nie ma w tym żadnych ukrytych treści, ale postanowiłam zapytać dla pewności. Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli umieściłam pytanie w nieodpowiednim pokoju

Data dodania: 2017-08-24 17:32:32, autor: Wielorybek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

To co słyszałaś to chyba dotyczyło hello kitty

Data dodania: 2017-08-24 20:06:46, autor: Kapturek

Tak, zgadza się. Dlatego też zastanawia mnie czy to prawda. Próbuję znaleźć odpowiedź w internecie, ale niestety informacje są sprzeczne

Data dodania: 2017-08-24 22:43:14, autor: Wielorybek

Nawet, jeśli nie jest to prawda, to człowiek nic na tym nie straci, jeśli nie kupi... Jest mnóstwo innych pluszaków, zabawek.

Z Bogiem.

Data dodania: 2017-08-24 21:21:12, autor: Tazel

Masz rację, ale niestety w moim przypadku jest już po zakupie. Szkoda mi teraz wyrzucać, a tym bardziej jeśli nie jestem w stu procentach pewna, że ten przedmiot nie jest w pełni okej

Data dodania: 2017-08-24 22:47:35, autor: Wielorybek

Znaczy nauki egzorcystów należy brać bardzo poważnie, Oni naprawdę mają wiedzę i doświadczenie w tych tematach. Nie wymyślają sobie historyjek, bajek, aby kogoś zwodzić. Ich nauki wynikają z tego, aby nas chronić, ustrzec od złego.

Data dodania: 2017-08-24 22:55:35, autor: Tazel

Tak, ja rozumiem. Tylko nie mogę znaleźć odpowiedzi na te konkretne pytanie. Bo po wpisaniu w wyszukiwarkę wyświetla mi się masa stron o Hello Kitty. A nawet czytając je i próbując odnieść je do mojej sytuacji nie mogę tego jakoś uporządkować. Trafiłam na przykład na stronę gdzie wypowiadał się egzorcysta i powiedział, że nic złego w tym Hello Kitty nie ma (jednak nie było nic odnośnie tych ust). Strasznie mnie męczy ta sprawa, tym bardziej, że jest to prezent dla bliskiej osoby

Data dodania: 2017-08-24 23:09:35, autor: Wielorybek

Ja , mając tego typu wątpliwości nie wręczyłabym takiego prezentu nikomu. Jest to Ci osoba bliska, lepiej chyba nie narażać jej na niebezpieczeństwo.

Data dodania: 2017-08-25 16:49:19, autor: Kapturek

Mam pytanie czy zła symbolika związana z brakiem ust dotyczy kotów z tej znanej serii czy ogólnie jakichkolwiek maskotek?

Data dodania: 2017-10-31 03:13:52, autor: MałgorzataM