Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat:

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy jesli moja kolezanka powiedziala, ze nikomu zle nie zyczy, ale gdyby tak cos sie stalo nauczycielowi (bo nie chciala tej lekcji) a ja jej nie upomnialam to mam grzech? W szkole bardzo czesto zdarzaja sie takie i podobne sytuacje wiec czy zawsze gdy nie upomne to mam grzech ciezki? Wtedy musialabym conajmniej co tydzien chodzic do spowiedzi.

Data dodania: 2017-09-06 21:36:50, autor: anna21088

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A dlaczego nie upomniałaś? Pewnie się bałaś, nie chciałaś podpaść grupie rówieśniczej... to zmniejsza winę moralną. Nie powinnaśc zgadzać się na takie zachowanie, ale moim zdaniem tu nie ma tu cieżkiej winy. Myślę, że żadna z Was nie chciała by nauczycielowi stała się krzywda

Data dodania: 2017-09-07 20:06:29, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica