Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Nieposłuszeństwo spowiednikowi

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Przyszedł czas na pytanie ode mnie..

Czy nieposłuszeństwo spowiednikowi jest grzechem ciężkim? Mój stały spowiednik powiedział, że czegoś mam nie robić (nie jest to grzech, ale pogłębia chorobę, skrupuły). Nie jest to zakaz całożyciowy ;) ale na czas moich problemów. I dziś złamałam ten zakaz. Niby tego nie planowałam, ciekawość mnie popchnęła, to była chwila. Nie drążyłam tego, ani się w to nie zagłębiałam. Ale uległam ciekawości i zrobiłam to. Żałowałam od razu. I przestałam. Ale mam teraz wątpliwości. Bo wydaje mi się, że nieposłuszeństwo jest grzechem ciężkim.

Data dodania: 2017-12-08 20:22:35, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

ciężki to chyba on niee był :)

Data dodania: 2017-12-09 09:14:21, autor: lala

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Oczywiście mu o tym mówisz.

Data dodania: 2017-12-10 12:11:26, autor: homine

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Tak, powiem mu. Już wiem jak zareaguje :P Ale to nic.

Zdecydowałam nadal przystępować do Komunii. Choć nie wiem czy dobrze robię...

Data dodania: 2017-12-13 20:19:25, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica