Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy to grzech ciezki ?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Hej mam takie pytanie, byłam dziś u chłopaka i on przywiózł kebab. Ja nie chciałam go jeść ale tam były frytki wiec zaczęłam sobie wybierać z kebaba frytki i jeść je . W pewnym momencie wzięłam frytkę a na niej był chyba malutki kawałek mięsa, ale wzięłam je do buzi po czym pomyślałam se wyjmę ten kawałek o ile był ale głupio mi było grzebać w buziprzt wszystkich zreszta on musiał być bardzo mały , i zjadłam ta frytkę . Później przeraziłam się ze mogłam popełnić grzech ciezki i już nie jadłam tych frytek . Jak myślicie czy to grzech ciezki ?

Data dodania: 2017-12-15 22:44:42, autor: agn0001

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie był to grzech ciężki

Data dodania: 2017-12-16 08:15:45, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica