Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Proszę o odpowiedź tak lub nie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Jest taka sytuacja ze podoba mi się pewna dziewczyna i czy mam grzech jeżeli np wyobrażam sobie ze chodzimy gdzieś razem , jesteśmy parą itp. Nie wyobrażam sobie żadnych nieczystości a jeżeli się takie pojawiają to odrzucam , czasami wyobrażam tez sobie ze się całujemy a gdy pocaunek w moim mniemaniu staje się wyuzdany czy juz podchodzi pod nieczystość to tez to odrzucam. Prosze was o pomoc powiedzcie czy jest to grzech czy nie a jak tak to czy ciężki. I wytłumaczcie mi to bo na roznych stronach ludzie inaczej piszą. Z góry dziękuję za pomoc


Data dodania: 2017-12-22 17:57:51, autor: mateusz90

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Jeśli Twoje fantazje nie mają na celu jakiegoś podniecenia, to moim zdaniem nie jest to grzech ciężki. Aczkolwiek z tym wyobrażaniem sobie pocałunku byłabym ostrożna, by czasem Twoja fantazja nie poniosła Cię za daleko.

Data dodania: 2017-12-23 08:11:46, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica