Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Myśli

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czytając zawierzenie Jezu Ty się tym zajmij bardzo to przeżyłam. Po jego przeczytaniu pojawiła się myśl, żeby nie zwracać się tak do Boga lecz sz....a nawet boję się to napisać. Bardzo się przestaszyłam i nie chciałam tego. Czy mam grzech ciężki?

Data dodania: 2017-12-31 16:46:27, autor: Niebieska

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Sama napisałaś, że tego nie chciałaś. Więc nie był to grzech ciężki. Myśl, skojarzenie, które pojawiają się wbrew woli nigdy nie są grzechem, bo Ty nie wyrażasz na nie zgody

Data dodania: 2018-01-01 09:22:05, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica