Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy jest to grzech ciężki? ?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże,przydarzyła mi się pewna sytuacja i nie wiem czy jest to grzech ciężki czy nie.
Otóż dopinguje pewną drużynę piłkarską, generalnie są teraz w dołku i potrzebują dużych wzmocnień, i ostatnimi czasy pojawiły się plotki o tym ze chcą oni sciągnać w swoje szeregi zawodnika ,,już pod koniec swojej kariery,, i którego ja nigdy nie byłem wielkim fanem. Podczas rozmowy na temat tego właśnie z kolegą powiedziałem coś w stylu ,, niech nie ściągają tego parcha,, i miało to określać jego formę i aktualną dyspozycję piłkarską , powiedziałem to tez bez jakiegoś zastanowienia. Czy jest to grzech ciężki i czy krytykowanie gry tego piłkarza jest grzechem ciezkim ? Proszę o pomoc , z góry dziękuję.

Data dodania: 2018-01-31 23:08:49, autor: mateusz90

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

To nie był grzech ciężki

Data dodania: 2018-02-01 17:21:44, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica