Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy to grzech?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże. Mam taki dylemat.
Mam założone konto na stronie Origin (na niej kupuje się gry komputerowe). Do założenia konta trzeba mieć 18 lat, lecz ja tyle jeszcze nie mam, więc musiałam sfałszować rok urodzenia. Konto założyłam pod nadzorem taty. Tata kupił mi z tego konta grę, na którą mam odpowiedni wiek (gra jest od 12 lat, a ja mam 14). Czy to grzech, że sfałszowałam wiek? Jeżeli tak, to czy powinnam usunąć kupioną stamtąd grę? Nie chcę jej usuwać, bo podoba mi się ona, a tata zapłacił za nią, więc gdybym ją usunęła, to byłoby to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Proszę o pomoc.

Data dodania: 2018-02-16 15:05:21, autor: Kotka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie, tym bardziej, że robiłaś to pod nadzorem ojca

Data dodania: 2018-02-16 20:07:48, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica