Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Jazda na wakacje w niedzielę

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witajcie. Czy grzechem (ciężkim) jest jeśli w niedzielę wyjadę z rodzicami na wakację i będę jechać jakoś 5 godzin ? Czy prowadzenie samochodu nie podchodzi pod pracę? Uczestniczyć we Mszy zamierzam albo w niedzielę albo w sobotę wieczorem.

Data dodania: 2018-03-03 12:58:33, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

witam. Nie jest to grzech

Data dodania: 2018-03-04 09:28:44, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź:)

Data dodania: 2018-03-07 22:34:03, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica