Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witajcie. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź. Jutro zaczynają się testy gimnazjalne i chciałam się uczyć dzisiaj, jutro i na piątek. Nauczyciele i Pani Dyrektor, chyba Pani sekretarka mówili nam, żebyśmy się już nie uczyli (nie wszyscy tak mówili), bo jesteśmy dobrze przygotowani i inne rzeczy. Czy jeśli ja będę się uczyć to będzie to nieposłuszeństwo? Czy to będzie grzech? Myślę, że to nie będzie grzech ciężki, ale czy to będzie grzech lekki? Chcialabyn powtórzyć sobie, bo jak pisałam testy próbne, to nie zawsze szło mi bardzo dobrze.

Data dodania: 2018-04-17 13:32:57, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Sama nie wiem jak to ocenić

Data dodania: 2018-04-17 13:53:07, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

To nie będzie żaden grzech. Aczkolwiek warto pamiętać o odpoczynku przed testami ;))

Data dodania: 2018-04-17 16:42:52, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź :)

Data dodania: 2018-04-19 21:43:12, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica