Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Trochę krępujące pytanie - z serii czy to grzech ;)

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Od ponad roku mam pewną wątpliwość. I z jednej strony myślę, że przesadzam, że to moja skrupulancka natura wyolbrzymia sprawę. W każdym razie w razie czego wolałam tego unikać :) Już piszę o co chodzi.

Czy Waszym zdaniem grzechem jest używanie przez kobiety/dziewczyny tamponów? Tak, wiem, że to środek higieniczny, wiem też po co się go używa. Ale spokoju mi nie daje sposób używania tamponów. Czy grzechem jest aplikacja tamponu? Wiadomo, że w tym celu trzeba dotykać miejsc intymnych. Czy to więc jest grzech?

Data dodania: 2018-04-29 11:41:10, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Szczęść Boże!

Oczywiście, że nie jest to grzech. A co jest złego w dotykaniu miejsca intymnego? Nie rozumiem, jak można dbać o higienę nie dotykając tego miejsca.

Z Panem Bogiem.Data dodania: 2018-04-29 14:39:35, autor: Tazel

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję Ci za odpowiedź. Nie wiem, dla mnie samo dotykanie tych miejsc wydaje się niewłaściwe. Ale tak myślałam, że przesadzam. przecież nie robię tego w złym celu.

Data dodania: 2018-04-29 20:43:47, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica