Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Niepewność

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże
Kiedyś usłyszałam, że tlen zawarty w powietrzu, który jest nam potrzebny do życia, jest również dla nas trucizną, która powoli nas zabija. Napisałam o tej ciekawostce w pewnej grze internetowej. Jednak teraz dręczą mnie obawy, że jakiś młodszy gracz mógł wziąć to za bardzo do serca i postanowił nie oddychać, co skutkowałoby śmiercią. I teraz boję się, że gdyby coś takiego się stało, to przyczyniłabym się do śmierci tej osoby.

Data dodania: 2018-05-02 08:24:32, autor: Kotka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Szczęść Boże.
To jest nie możliwe. Nikt świadomie nie może przestać oddychać. Można na jakiś czas powstrzymać oddech, ale samo oddychanie jest odruchem bezwarunkowym, więc nie można aktem woli przestać oddychać, więc nikt w ten sposób nie może odebrać sobie życia. Nie ma tu grzechu

Data dodania: 2018-05-02 09:17:42, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź :)

Data dodania: 2018-05-02 09:46:44, autor: Kotka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica