Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy miało miejsce rozgrzeszenie?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Wczoraj byłam u spowiedzi. Byłam tak zestresowana, że skupiłam się na tym, jaką mam pokutę i zapomniałam, czy dostałam rozgrzeszenie. Gdy wróciłam do ławki, zapytałam się mojej mamy, czy dostałam rozgrzeszenie, bo stała w kolejce za mną (a czekając w kolejce można łatwo usłyszeć, kiedy ksiądz mówi formułkę rozgrzeszenia).
Czy samo to, że dostałam pokutę świadczy o tym, że otrzymałam rozgrzeszenie?

Data dodania: 2018-05-05 08:37:24, autor: Kotka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Na pewno dostałaś. Gdyby było inaczej, ksiądz by wyraźnie Ci to powiedział.

Data dodania: 2018-05-05 08:59:08, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica