Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Jak zwykle wątpliwości po spowiedzi...

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Byłam u spowiedzi. W trakcie rachunku sumienia zapisałam sobie jako jeden z wielu ten konkretny grzech. Podczas spowiedzi powiedziałam coś w stylu: że miałam te myśli (nieskromne) o tych konkretnych osobach, ale to było raczej na zasadzie, że coś mi wpadło do głowy, chwilę było, ale się nad tym nie skupiałam. Nie wiem czy tak samo myślałam o tym podczas rachunku sumienia, ale mówiąc o tym na spowiedzi, byłam przekonana, że mówię dobrze. Kiedy wyszłam z kościoła zaczęły mnie dręczyć wątpliwości, że źle wyznałam ten grzech, bo się nad nim zatrzymywałam, ale nie żeby doprowadzić do podniecenia, tylko ze zwykłej ciekawości, przyzwyczajenia. Wyznać to przy kolejnej spowiedzi? Mogę iść teraz do Komunii?


Data dodania: 2018-05-27 14:01:53, autor: Kasia1323

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Możesz przyjmować Komunię Świętą.

Data dodania: 2018-05-27 20:47:03, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica