Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Modlitwa

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witajcie, mam pytanie. Czy modlitwa w pokoju, w którym jest bałagan, w klatce u świnek też jest pełno odchodów albo chociażby trochę ich zrobiły po sprzątaniu, to grzech?

Data dodania: 2018-06-07 20:24:09, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Modlitwa jest grzechem?

Data dodania: 2018-06-07 21:48:49, autor: homine

Tylko czy ten bałagan dookoła nie przeszkadza w modlitwie? Czy to nie będzie brak szacunku czy coś w tym stylu?

Data dodania: 2018-06-08 13:40:32, autor: Red cherry

Może nie brak szacunku, ale jednak czy wypada?

Data dodania: 2018-06-08 13:41:05, autor: Red cherry

I chciałam jeszcze dodać, że w pokoju mam schowane czasopisma np.joy w których są nieczyste i grzeszne wątki, mam również kosmetyki na których jest napisane coś w stylu, że np.tusz do rzęs nadaje zmysłowe spojrzenie albo coś nieczystego i czy mogę się w tym pokoju modlić dopóki nie zrobię porządku?

Data dodania: 2018-06-08 15:08:48, autor: Red cherry

Moja droga, znasz odpowiedzi na te pytania. Czyżby Bogu, który tak kocha, przeszkadzało to, że w czasie waszej rozmowy jest bałagan? Czyż nie jest tak, że jak są u nas najlepsi przyjaciele to wcale nie zastanawiamy się czy mamy porządek tylko cieszymy się obecnością?
Myślę więc, że Bóg wręcz woła: "Zastaw ten bałagan, zostaw te świnki. Chodź już do mnie. Czekam. Tęsknie. Pragnę".
On nie może doczekać sie wspólnie spędzonej chwili. Ta reszta nie ma znaczenia. Ważne jest to, że chcesz z Nim spędzić czas i że to robisz.

Data dodania: 2018-06-08 16:57:41, autor: Kapturek

Dziękuję Wam za odpowiedź :)

Data dodania: 2018-06-08 21:03:27, autor: Red cherry