Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Wątpliwości

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Chciałabym się zapytać o jedną rzecz.

ALE JEŚLI KTOŚ MOŻE MIEĆ ZŁE MYŚLI ALBO WIE, ŻE MU TO ZASZKODZI, TO NIECH NIE CZYTA.

Mam problem, bo nie wiem co ze strojem kąpielowym. Pytałam się o to księdza na spowiedzi, ale mam jeszcze wątpliwości. Czy grzechem jest noszenie bikini na plaży, na basenie? Nawet jeśli to nie jest grzech, to chyba nie będę w nim chodzić bez żadnego przykrycia, bo uważam, że kiedy w dolnej części majtki zasłaniają część pośladków, a reszta jest odkryta, to może to prowokować, a jeszcze się martwię, bo jadę teraz nad morze i pewnie będzie jeszcze w te wakacje propozycja pójścia na basen i nie wiem :/ a słyszałam, że w stroju to my musimy się dobrze czuć, a mój strój jest wiązany z jednej strony na biodrze i z drugiej i się za bardzo dobrze w tym nie czuję, bo się zastanawiam czy to nie jest prowokujące.

Data dodania: 2018-07-13 17:40:38, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Czy prowokujące? Nie. Normalny strój. owszem może powinnaś wybrać taki, który zasłoni całe pośladki i tyle. Masz prawo się kąpać w takim stroju. Poza tym ksiądz udzielił Ci już odpowiedzi. nie szukaj więc innej, tylko słuchaj tego co powiedział Jezus przez usta tego kapłana

Data dodania: 2018-07-13 23:44:14, autor: Kapturek

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za odpowiedź :)

Data dodania: 2018-07-14 09:02:53, autor: Red cherry

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica