Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Czy to grzech?a jeśli tak czy cięzki?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Mam wątpliwości-sama myślę,że nie mam grzechu,bo przecież nikogo nie okradam.Otóż jest taka sprawa,że koleżanka z pracy co jakiś czas przynosi mi warzywa, owoce-przeważnie są one albo lekko przygnite albo suchawe,np.banany przedojrzałe itp.zdarzają się rzeczy całkiem też dobre.Mówi mi ona ,że jej znajomy pracuje w hurtowni i co jakiś czas jej przynosi...Pewnego razu mówię do niej:"fajnych szefów ma ten znajomy-zamiast wyrzucić to dają człowiekowi",a ona do mnie:"nigdy go nie pytałam-a może poprostu odkładają,a on sobie bierze?nie wiem".Od tamtej pory nie pytam o nic tylko biorę,bo głupio mi powiedzieć-że nie chcę:(Pomóżcie co mam robić-CZY MAM GRZECH?JEŚLI TAK TO CZY CIĘŻKI?SZCZĘŚĆ BOŻE!

Data dodania: 2018-07-06 13:17:43, autor: iwka412

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie wiesz czy ten znajomy je dostaje czy bierze. Więc grzechu nie morzesz mieć. A koleżance doradź aby się dypytała swojego znajomego czy je dostaje czy bierze.
Pozdrawiam!
Z Bogiem!

Data dodania: 2018-07-21 14:22:00, autor: kunka

Dziękuję:)Z Panem Bogiem

Data dodania: 2018-08-02 16:28:36, autor: iwka412