Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Kościół Katolicki jako Nierządnica/Babilon z Apokalipsy?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże
Mam nadzieję, że ktoś zobaczy ten temat, bo ten pokój wygląda na opustoszały😪
W internecie napotykałam się na stwierdzenie, że Nierządnica/Babilon z Apokalipsy św.Jana odnosi się do Kościóła Katolickiego. Oczywiście nie chce mi się w to wierzyć, bo według mnie Kościół Katolicki nie jest jakąś złą "organizacją" i myślę, że jest oddany Bogu. Ale niektórzy znajdują jakieś "dowody" na to. Co sądzicie o tej całej sprawie? Jak komuś wytłumaczyć, że symbolika Nierządnicy/Babilonu nie odnosi się do Kościoła Katolickiego?

Data dodania: 2018-03-26 19:23:14, autor: Kotka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Jak debil to i tak nie zrozumie a tylko debil jest w stanie coś takiego wymyślić.
Ale ponieważ mamy miłować bliźnich to pomódl się za tych co gadają te debilizmy aby się nawróciły i przedstawiaj Kościół w dobrym świetle. Nic innego nie da się zrobić

Data dodania: 2018-07-21 19:38:39, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica