Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: kogo woli Bóg?

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Czy Bóg woli osoby, które w Niego wierzą niż te które są dobrymi ludźmi? Wiele osób jest dobrymi ludźmi, ale nie wierzą w Boga i są przez to uznawane za gorsze, a Bóg takim osobom nie pomoże?

Data dodania: 2018-09-04 22:18:26, autor: magdamagda

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

A czy matka mając dzieci woli te, które są dobre?
Miłość kocha każdego.

Data dodania: 2018-09-04 23:00:14, autor: homine

Określenie woli, nie woli jest tu grubo nie na miejscu. On nie ma względu na osoby. On jest przy każdym z nas - nie ważne czy wierzę czy też nie. Bóg po prostu nie narzuca się tam gdzie Go nie chcą, mimo że jest przy nim

Data dodania: 2018-09-05 09:09:36, autor: kunka