Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Owady

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Przypomniało mi się kilka dni temu,że kiedy byłem mały to zdarzało mi się kilka razy albo i więcej łapać owady i je troche męczyć,w sensie wyrywać skrzydła,przebijać je itd. W suimie nie wiem czemu to robiłem,chyba chciałem zobaczyć jak zareagują,to musiało być gdzieś za czasów przedszkolnych bo w podstawówce już raczej byłem na tyle intelogentny,żeby wiedzieć żeby tego nie robić,ale nie jestem pewien co do tego kiedy to dokładnie było.W każdym razie zapomnìałem o tym,więc się z tego nie spowiadałem i właśnie teraz mi się to przypomniało.Niby byłem dzieckiem i raczej nie wiedziałem że to może być grzechem,ale już nie pamiętam po tych kilkunastu latach.A więc czy powinienem do tego wrócić na spowiedzi i powiedzieć,że kiedy byłem mały tak robiłem i sobie przypomniałem teraz?

Data dodania: 2018-09-10 03:50:31, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Byłeś wtedy dzieckiem. Dzieciaki robią różne głupie rzeczy, bo nie mają wypracowanej świadomości. A rodzice nie będą na każdym kroku. Dlatego uważam, że nie musisz się z tego teraz spowiadać. Założę się, że i Panu Jezusowi zdarzało sie w dzieciństwie różne rzeczy - nie zawsze mądre 😂

Data dodania: 2018-09-10 09:16:42, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za pomoc

Data dodania: 2018-09-10 20:38:11, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica