Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Książka

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Znalazłem właśnie książkę,którą wypożyczyłem z biblioteki kilka lat temu i o niej zappmniałem,teraz jak tak myślę to chyba kilka miesięcy po wypożyczeniu o niej sobie przypomniałem,ale nie miałem odwagi jej oddać tak późno.Teraz oczywiście ją zwrócę,ale czy powinienem się wyspowiadać z takiego przetrzymania książki?Kradzież niby to nie była ale mogłem ją oddać wtedy kiedy sobie przypomniałem a jednak tego nie zrobiłem.

I czy jeśli się z tego kiedyś już wysppwiadałem,a coś mi tak świta,a tej książki nie oddałem,czyli zadośćuczynienie zostanie tak jakby dopiero teraz wykonane kiedy oddam tę książke,to czy tamta spowiedź mogłaby być nieważna?

Data dodania: 2018-09-10 21:28:56, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Spowiedź jest ważna. Nie musisz już tego wyznawać.

Data dodania: 2018-09-10 21:48:11, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Uff,dziękuję

Data dodania: 2018-09-10 22:12:26, autor: Daniel44

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica