Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Promile...

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Szczęść Boże,otóż w sobotę byłem na imprezie i w niedzielę chciałem iść na 15-tą do kościoła na mszę świętą i przed samym wyjazdem zmierzyłem się alkomatem i miałem 0,1 promila(wcześniej wiadome było więcej)-wiem że od 0,2 jest wykroczenie i nie można jechać-i nigdy bym nie pojechał,dlatego też z pełną odpowiedzialnością pojechałem wiedząc,że nie czynię żle.Teraz nachodzą mnie jak zwykle wątpliwości-wczoraj byłem u spowiedzi i tego nie wyznawałem,bo tak jak przyjęłem wcześniej grzechu nie było.Proszę rozwiejcie moje wątpliwości-bardzo proszę.Z Panem Bogiem

Data dodania: 2018-09-11 08:07:28, autor: akus123

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Myślę, że wszystko jest ok. Prawa nie złamałeś, wiec i grzechu też raczej nie było

Data dodania: 2018-09-11 10:00:40, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję:)ale raczej?kurcze raczej pogłebia moją wątpliwość:(

Data dodania: 2018-09-11 10:31:08, autor: akus123

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Wiesz, mówię raczej ponieważ nie mam 100% pewności. Nie jestem biegłym w dziedzinie grzechu. Ja mówię tak jak uwazam i z tego co wiem.

Data dodania: 2018-09-11 12:47:35, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Żadnego grzechu nie popełniłeś. Nie skupiaj się na prawie ludzkim a boskim. Prawo w Polsce jest absurdalne i antykatolickie więc niech nie nachodzą Ciebie żadne wątpliwości. Masz słuchać Boga a nie rządu.

Data dodania: 2018-09-11 13:02:32, autor: Tazel

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję:)

Data dodania: 2018-09-11 13:17:52, autor: akus123

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica