Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Spisywanie lekcji

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Witam
Czy dawanie spisać zadania domowego lub spisywanie od kogoś lub z internetu to grzech ciężki? Bo robię tak czasem z koleżanką że się wymieniamy zadaniami, tzn. ona prosi mnie o jakieś zadanie, ja jej wysyłam, a ona mi.
Ostatnio wysłałam jej parę zadań (chyba nie umiała ich zrobić) i sama spisałam zadania których nie umiałam zrobić od niej i z internetu. I nie wiem czy to grzech ciężki.

Data dodania: 2018-09-19 17:21:14, autor: Sosna

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Nie jest to grzech ciężki. Więc spokojnie. Co prawda to nieuczciwe, ale też nie róbmy tutaj afery.

Data dodania: 2018-09-19 19:02:59, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Czyli nie jest grzechem gdy nie wiem jak zrobić zadanie i szukam rozwiązania w internecie?

Data dodania: 2018-09-19 19:23:50, autor: Sosna

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Oczywiście, że nie. W tym przypadku nawet lekkim.

Data dodania: 2018-09-19 19:59:10, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica