Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Jak powiedzieć grzech

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Chciałem zapytać o grzech . Źle mi sie pomyślałem o księdzu do którego idę do spowiedzi. Nie mam zawielkiego wyboru bo nie ma zawielu tu ksiezy w francji i muszę iść do niego i moje pytanie czy mozna powiedzieć ogólnie ten grzech ? Bo trochę głupio mówić na spowiedzi do ksiedza ze się źle o nim pomyslalo.czy nie trzeba mówić na kogo tylko wystarczy powiedzieć ze sie miało takie myśli?

Data dodania: 2018-09-20 17:01:46, autor: Rafal8473

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Powiedz, że o pewnym księdzu. Nie musisz konkretnie o jakim. Ważne abyś żałował i wyznał nazywając rzecz po imieniu. A czy powiesz konkretnie o jakiej osobie, czy o pewnej nie robi żadnej różnicy.

Data dodania: 2018-09-20 17:23:59, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję za wskazówkę Bóg Zapłać ☺

Data dodania: 2018-09-20 23:37:48, autor: Rafal8473

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica