Pokoje  • Szukaj  • Blog  • Zaloguj się

Trzeba iść z czasem, postępem, osiągnięciami... jak głoszono w reklamie proszku do prania Pollena 2000. Swoją drogą ciekawe, kto jest tak stary, by ją jeszcze pamiętać? ;)

Wracając do sprawy. Dzięki wytężonej pracy mojego nieocenionego webmastera (pozdrowienia dla Jenny) forum doświadczyło radykalnych zmian. Streszczają się one w wyodrębnieniu działów tematycznych, dzięki którym łatwiej będzie odnaleźć się w gąszczu rozmaitych problemów, które trawią nasze życie duchowe i zżerają umysł. Środowisko forum rozrasta się i choć nie osiągnęło jeszcze monstrualnych rozmiarów, to liczyć nas można już w setkach. Tak duże zainteresowanie cieszy i być może motywuje do wytężonej pracy... choć co do mojej osoby, to nie używałbym tak górnolotnych określeń ;)

Dziękując wszystkim za współtworzenie tej wirtualnej społeczności zapraszam do dzielenia się swoimi pytaniami, wątpliwościami, frustracjami i wiedzą - oczywiście w tym co dotyczy szeroko pojętego nauczania i życia Kościoła, czyli nas - uczniów Jezusa.

Wartą zauważenia nowością jest pokój Pomocy, w którym umieszczać możemy prośby o wsparcie modlitewne w konkretnych intencjach.

W miarę możliwości czasowych będę odpowiadał na pytania - zwłaszcza te, które dotyczą "mojej działki"

Zapraszam na nasze forum dyskusyjne!

x.Łukasz

Temat: Ostatnie już pytanie

Uporządkuj w/g daty dodania Uporządkuj w/g wątków

Ostatnie już pytanie z mojej strony (dziękuję za cierpliwość :) ) A czy "lubienie" (przez kliknięcie w ten komentarz) komentarzy zawierających w sobie wulgarne słowa wobec kogoś (po prostu taka wymiana słowna lecz niecenzuralna w stosunku do siebie a lajkowanie ich z powodu zgodności mojej opinii z jedną z tych osób) bądź czegoś z czym np. ta osoba się nie zgadza (wobec przykładowo lewicowych poglądów), można uznać za grzech?

Data dodania: 2018-09-22 21:51:43, autor: malka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Jak już powiedziałem, nie widzę tu powodu do grzechu

Data dodania: 2018-09-22 21:56:15, autor: kunka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica

Dziękuję!

Data dodania: 2018-09-22 21:59:47, autor: malka

Odpowiedz / Zaznacz / Zobacz rodzica